Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

У Танзанії озброєний натовп напав на християнський університет і підпалив йогоУ Танзанії (Східна Африка) розлючений натовп напав на християнський університет і підпалили його. В результаті нападу загинув охоронець і ще двоє людей отримали серйозні поранення,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  invictory.

У суботу, 2 вересня, група озброєних невстановлених осіб напала і підпалила університет Sebastian Kolowa Memorial University (SEKOMU) в місті Лушото, недалеко від кордону з Кенією.

Студенти розповіли в інтерв'ю місцевому телеканалу, що спочатку хтось стукав їм у двері, вимагаючи відкрити. Потім нападники вибили двері, увірвалися до кімнати, облили підлогу бензином з каністри. Студентам, які перебували в кімнаті, не дали вийти через двері, тому вони бігли через вікно в ліс. А нападники підпалили кімнату і зникли в невідомому напрямку. Одночасно було підпалено декілька кімнат. Університету завдано серйозної шкоди.

Університет Sebastian Kolowa Memorial University належить Північно-Східної єпархії Євангелічно-Лютеранської Церкви Танзанії. Він був названий на честь преподобного Себастьяна Колоуа, який був першим єпископом Африканської єпархії.