Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

ІДІЛ створив «список вбивств» з 15 000 християн з СШАНа шифрованих веб-сайтах ІДІЛ опублікував кілька списків з іменами понад 15 000 людей, яких групіровка планує вбити за допомогою «дрімаючих» терористів або терористів-одинаків в Нью-Йорку, Техасі, Флориді та Каліфорнії,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на invictory.

Як повідомляється, агентство отримало копії деяких списків і імена кількох людей в списках.

Проте, Circa News повідомляє, що посадові особи Федерального бюро розслідувань (ФБР) не сповіщала про ці «секретні списки вбивств» жителів-жертв США. Список нібито був створений за допомогою пошуку в Інтернеті церковних довідників та інших онлайн ресурсів.

У Техасі, представники Circa News заявили, що вони встановили зв'язок з 24 людьми, зазначеними в «списку смерті». Вони виявили, що 22 з них не мали ні найменшого уявлення про цей список або, що вони присутні в ньому.

Майкл Снайдер з Charisma News розповів про ситуацію одного постійного читача, який заявив, що ФБР дійсно повідомили йому, що він і його дружина знаходяться в списку. Після подальших досліджень, вони виявили, що його пастор та інші члени його спільноти також були в списку ІДІЛ.

Снайдер закликає християнські спільноти вжити необхідних заходів безпеки серйозніше. Він посилається на недавнє повідомлення про 21-річного ісламського радикала, який купив пістолет і зізнався поліції, що він планував піти в молитовний дім в Детройті, щоб стріляти в людей в неділю вранці. Після того, як радикал був заарештований і згодом йому були пред'явлені звинувачення в суді, підозрюваний повідомив владі, що, оскільки він не зміг зробити свій джихад на Близькому Сході, він має намір "зробити свій джихад тут."

Раніше поліція Великобританії публічно сповістила 5,4 мільйона християн про небезпеку, а також про підвищення рівня захисту в деяких районах.

Daily Mail повідомляє, що через зламаний акаунт ІДІЛ вдалося дізнатися вісім списків з вбивствами. Вони включали в себе імена та адреси 70 військовослужбовців або їх членів сім'ї, 56 співробітників поліції штату Нью-Джерсі, 36 співробітників поліції штату Міннесота, 11 окружних членів ради директорів в Теннессі, 50 федеральних службовців, а також десятки жителів Нью-Йорка.

Пастори радять християнам зв'язатися з місцевими ФБР та правоохоронними органами, щоб дізнатися, чи знаходяться вони в списку, а також вимагати застосування заходів безпеки для захисту їхніх зібрань.

Християни в різних країнах регулярно піддаються гонінням. Однчасно вони моляться про захист і Божу допомоги, щоб незважаючи на всі труднощі християни продовжували слідувати за Христом.