ПЦУ духовно підтримує українську армію у боротьбі з агресором, – Митрополит ЕпіфанійПро це Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Предстоятель Православної Церкви України заявив під час зустрічі з капеланом 7-ої армії США в Європі Тімоті Малардом. У зустрічі також взяли участь Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) та військовий священик Назарій Дадак.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній відзначив роль Михайлівського Золотоверхого монастиря у Революції Гідності та запевнив, що Українська Церква духовно підтримувала та підтримуватиме і надалі захисників Батьківщини.

«Церква починаючи з Майдану і до цього часу опікувалася і буде духовно опікуватися нашою українською армією. Ми вже упродовж 5-ти років боремося з агресором на Сході України і Православна Церква України найбільше з інших присутня в українській армії через капеланів», – сказав Предстоятель.

Тімоті Малард зазначив, що в Україні капеланство буде ефективнішим за підтримки держави.

«Етап на якому знаходиться інститут українського капеланства в Україні потребує державних законопроектів та державної відповідальності для того, щоб перетворитися в структуру», – сказав пан Малард.

Також під час зустрічі обговорили спільне та відмінне в історії розвитку капеланства в Україні та США.

На завершення учасники обмінялися пам’ятними подарунками.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на pomisna.info