Відпуст до Крехівського монастиря18-19 травня з нагоди Празника перенесення мощей св. Миколая та Року святості подружжя і сім'ї у Крехівському монастирі відбудуться урочисті богослужіння.

О 14:00 розпочнеться процесійний хід до лісового джерела, неподалік монастиря, де відбудеться Велике водосвяття. Відтак о 16:00 йтиме Хресна дорога з молитовними призадумами. А вже о 20:00 на відпустовій площі відбудеться Велика Вечірня з Литією перед чудотворною іконою св. Миколая.

Після богослужіння на учасників паломництва чекатиме перша частина нічних чувань. А рівно опівночі розпочнеться Божественна Літургія. Друга частина чувань продовжиться на відпустовій площі та у храмі.

Для тих, які змушені раніше покинути прощу, у храмі відбудеться ранішня Божественна Літургія о 6:00. Опісля на відпустовій площі розпочнеться богослужіння Утрені та Молебень до св. Миколая.

Завершиться паломництво до Крехівського монастиря св. Миколая урочистою Архиєрейською Літургією о 11:00, яку очолить владика Володимир Ющак, єпарх Вроцлавсько-Ґданський.

 

 

 

 

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Прес-службу osbm.in.ua