«Карітас Одеси УГКЦ» запрошує дітей та молодь Одеси та області приєднатися благодійного марафону під назвою «Laufwunder» («Дивовижний пробіг»), який водночас проходитиме в Австрії.

Цього року марафон «LaufWunder» в Австрії буде присвячений допомозі дітям та сім’ям із числа кризових в Україні. Це і малозабезпечені, і неповні сім’ї, багатодітні, внутрішньо переміщені особи, діти учасників АТО або загиблих, діти з хронічними захворюваннями тощо.

Діти, які виховуються в таких сім’ях, зазвичай не мають достатніх умов та належного догляду, необхідного для їхнього розвитку та навчання, часто стають жертвами цькування або насильства, «не встигають» в школі або не мають мотивації до навчання. Даним дітям бракує соціальних навичок, необхідних для майбутнього життя, через низький матеріальний стан обмежені в можливостях відпочинку та розвитку. Метою марафону є привернення уваги громадськості до даних проблем та збір коштів на допомогу їм.

Захід відбудеться у парку імені Тараса Шевченка 25 травня з 10:00 по 14:00. До участі запрошуються діти віком 12-17 років усіх шкіл міста. Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedSMWkw0Cc1w2vtGEhM7lxGHYpPhQlR3KyloupOc-jX0dYPw/formResponse.

Довжина пробігу - близько 1 км; в програму заходу включено розіграш призів між учасниками марафону, ігри та пригощання.

Уже 12 років поспіль Молодий Карітас (YoungCaritas), як частина Карітасу Австрії, проводить марафон під назвою «Laufwunder», або «Дивовижний пробіг».

У 2018 році 6 848 дітей та молодих людей з 68 шкіл та 22 дитячих садків Відня та південної Австрії взяли участь у марафоні. В результаті було зібрано пожертви на суму більше 181 000 євро.

Діти та молодь не просто чудово провели час та зміцнили своє здоров’я завдяки бігу та перебуванню на свіжому повітрі, але й доєдналися до соціально важливої та доброї справи – допомоги тим, хто цього потребує найбільше. 

Відео, як відбувається марафон в Австрії, за посиланням: https://youtu.be/nAElPd_PTkI 

Більше інформації тут: http://caritas.odessa.ua/get_help/marafon_Laufwunder_25_travnya_2019

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на caritas.odessa.ua