«Хто не зречеться усього що має, не може бути Моїм учнем». Лк 14,33


Ісус Христос, наш Спаситель, відкупив нас Своєю дорогоцінною Кров’ю, даруючи нам життя,не боячись власної смерті на Хресті. Тож чи можемо ми, після таких жертв нашого Бога – не йти слідом за Ним, не виконувати Його Святі Заповіді?

Ми не можемо вагатись і піддавати сумнівам Його безкінечну любов до нас! Ми повинні жити згідно Святих Обітниць Ісуса, жити в любові, мирі, добрі та милосерді.

Багато хто, почувши заклик Ісуса про самозречення – відкидає таке прохання, лякається, не бажає нести свій життєвий хрест. Людина падає духом, зневіряється… Чому?

 

Ми рідко задумуємось над тим, як нам жити, аби отримати вічне щасливе життя поряд з Ісусом. І дарма! «Блаженні засмучені, бо будуть утішені»! Хіба цього мало? І ваші сльози, переживання не марні, бо Господь завжди з нами, Він милосердний і тому не дасть нам пропасти. Ти лише слідуй за Ним, зречись всього, що маєш, бо отримаєш найцінніший скарб від Нього – життя вічне!

«Блаженні ви, коли вас будуть зневажати, гонити та виговорювати всяке лихо на вас, обмовляючи Мене ради». І тут ми повинні покластися на Боже милосердя, молитись та вірувати, і буде нам так за нашою молитвою.

Ми повинні жити не заради статків великих, слави та влади, ми повинні жити заради нашого Господа, славити і величати Його ім’я! Лише тоді ми матимемо все! Ніякі гроші та слава не спасуть нас, бо все ми маємо від Бога. Сьогодні матимеш дорогі маєтки, а завтра ти бідний, бо покладався на власні сили, а покладатись маємо лише на Господа! Ось це істина!

Зречись того, що робить твоє серце , помисли брудними та владолюбними! Стань гідним учнем Ісуса Христа! Здобудь Його милосердя, бо ти цього потребуєш, людино!

Анастасія Колосовська