Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Я вірю! Я бачив! Я знаю!ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!!!

Я вірю!

Я бачив!

Я знаю!

Я знаю, бо бачив очі тих, хто власною вірою в нездоланну силу Добра, долають морок сумнівів і несправедливості, зневіри та байдужості. 

Я бачив очі молодого воїна, який знає, що відступати не може, навіть якщо у великих українських містах давно весна і його однолітки вже відриваються по повній. 

Я знаю, що Христос воскрес, бо бачив очі матерів, які втратили своїх молодих синів, але не втратили сили боротися за життя, відважно підтримуючи одна одну. 

Я вірю, що в погляді того ветерана, який сьогодні терпеливо долає численні перешкоди, щоб відкрити власну справу, горить палке і щире бажання зробити кращою цілу Україну. 

Я знаю, що Христос воскрес, бо кожного разу, коли заглядаю в очі свого народу, бачу впевнену і відповідальну готовність захищати Добро та боротися за Справедливість, попри всі можливі кон’юнктурні телемаразми. 

Я знаю, що Христос не міг не воскреснути, бо відчуваю життя, що нестримно несеться моїми жилами, долаючи кілометри та роки, вимагаючи від мене більшого, підштовхуючи робити світ кращим. Попри все!

Я вірю!

Я бачив!

Я знаю!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!!!

Отець Андрій Зелінський, ТІ, заступник керівника Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ
28.04.2019