Якщо вдома пожежа, то з криком «Допоможи, Господи!», потрібно телефонувати 101, рятувати дітей, документи і гроші, а не бігати з палаючою Стрітенською свічкою по хаті. Вогню і так вистачає. Рекомендується і самому намагатися загасити полум'я.

Якщо гримить гроза і блискавка, то з криком «Допоможи, Господи!», необхідно висмикнути з розеток електроприлади, ліквідувати протяги і згадати свої гріхи. Стрітенську свічку запалювати немає сенсу, краще в черговий раз пообіцяти Богу, що тепер то Ви обов'язково станете суцільний ходячою святістю.

Якщо вдома суцільний грім скандалів, блискавки образ і гуркіт образ, то після гучного прохання «Допоможи, Господи!», закрий свого рота, запали Стрітенську свічу і подумки, багаторазово, з почуттям і щирістю про себе повторюй: «Так мені падлюці (гадині) і треба».

Якщо Вас наврочили, зачарували, навели порчу або причарували, то не треба кричати «Допоможи, Господи!» І запалювати Стрітенську свічу, так як Ви в Бога не вірите.

Якщо Ваша Стрітенська свічка згасне (згорить) дуже швидко, то не треба з криком «Допоможи, Господи!», бігти в похоронне бюро і вибирати найкраще місце на кладовищі, просто прийміть до відома, що всі помремо, причому раніше, ніж нам хочеться.

Якщо Стрітенська свічка тріщить - це не означає, що влітку буде багато гроз, просто після обов'язкового вигуку «Допоможи, Господи!», треба розібратися, який вар'ят ці свічки виготовляв і паршивий стеарин застосував. Воскові свічки тріщать тільки тоді, коли вони мокрі.
Веселого вам і благословенного Стрітення!!!!

о.Тихон Кульбака