Основна мета павільйону Святого Престолу на Міжнародній виставці рослинництва в Пекіні – поширити ідеї Енцикліки Папи Франциска «Laudato Si’».

У вівторок, 16 квітня 2019 р., у Ватикані відбулася презентація павільйону, що представлятиме Святий Престол на Міжнародній виставці рослинництва під назвою «Live green. Live better» (англ. Жити зелено. Жити краще), яка проходитиме в Пекіні від 28 квітня до 7 жовтня цього року. Під час презентації було зазначено, що Святий Престол, приймаючи запрошення уряду Китайської Народної Республіки, доручив організацію павільйону Папській Раді в справах культури, призначаючи її Президента кардинала Джанфранко Равазі Генеральним Комісаром Святого Престолу на виставці в Пекіні та монсеньйора Томаша Трафни – його заступником.

«Laudato Si’» в центрі уваги павільйону

Інавгурація павільйону Святого Престолу, що має тему «Home of Hearts» (англ. Дім сердець), відбудеться 29 квітня 2019 року. Його мета полягає в тому, аби дати можливість відвідувачам ознайомитися з основними ідеями Енцикліки Папи Франциска «Laudato Si’».14 вересня 2019 р., в день, присвячений Святому Престолові на Міжнародній виставці рослинництва, буде проведений симпозіум на тему екології.  

Експонати павільйону Святого Престолу

У павільйоні, площею понад 200 м², будуть виставлені документи Ватиканської Апостольської Бібліотеки про гербарії та лікарські рослини, картина австрійського художника Петера Венцеля (1745 – 1829) «Адам і Єва в земному раю», що належить до колекції Ватиканських музеїв, теплиця, виконана за новітніми технологіями, на тему «Нехай буде світло», а також два мистецькі твори: бронзовий барельєф площі святого Петра й позолочена скульптура оливкового дерева.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.