Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

У Відні відбулась генеральна асамблея «Відповідальності за створіння» та молитовне вшанування блаженнішого Любомира6 квітня, у Відні, відбулася генеральна асамблея Міжнародного екологічного об’єднання «Відповідальність за створіння».

В рамках заходу було підсумовано досвід тридцятирічного соціально-екологічного служіння організації, яка стояла на витоках природозахисної діяльності Католицької Церкви в Австрії, а також є ініціатором міжконфесійного екологічного руху.

«Відповідальність за створіння» є, зокрема, співзасновником міжнародної екуменічної ініціативи «Час створіння», яку чисельні церкви по всьому світі відзначають щорічно з 1 (14) вересня до 4(17) жовтня як час молитви за збереження створіння та екологічного навернення, яке полягає в якісно новому ставленні до навколишнього світу.

Професор Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології, розповів присутнім про історію співпраці між Міжнародним об’єднанням «Відповідальність за створіння», а також про окремі спільні наукові та освітньо-виховні ініціативи екологічного спрямування. Зокрема було згадано спільну організацію Чорнобильського тижня у Відні та підтримку австрійськими партнерами однойменного конкурсу в Україні, який має за мету плекання християнської відповідальності за навколишній світ.  

В рамках екологічного заходу відбулось богослужіння, під час якого молились за збереження створеного Богом світу, а також церковних предстоятелів, які спричинились до розвитку екологічного служіння, серед яких єпископ Бріксену Карл Гользер та блаженніший Любомир Гузар.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.