«Їжачка Гачка» презентували у Стрию19 лютого 2019 року в Стрию відбулася презентація нової дитячої книги "Їжачок-рятівничок". Ця екологічна казка видана стараннями Бюро УГКЦ з питань екології нещодавно і присвячена темі підпалів сухотрав'я.

Автор казки о. Олег Кобель, референт Екобюро у Стрийській єпархії презентував свою казку дітям першого класу Стрийської гімназії у приміщенні Стрийської районної бібліотеки для дітей. Бібліотекарі розповіли дітям про те, як створюються книги. А відтак, священик розповів дітям про те, як і для кого задумувалася ця казка про їжачка Гачка.

Зокрема, він наголосив на тому, що це особлива форма проповіді, зверненої до дітей, на тему відповідальності за створіння. Дітям казка дуже сподобалася, вони жваво обговорювали проблеми, які можуть принести підпали рослинності. На завершення зустрічі діти побавилися в гру на знання фауни. Переможець гри отримав книжку в подарунок.

Наприкінці цієї презентації учасники подяки одні одним та зробили спільні фото. Наступна така зустріч має відбутися в часі Великого Посту для старших школярів.

Місцеве телебачення зняло невеличкий сюжет про презентацію і взяли інтерв'ю в автора. Зацікавилися цією подією і місцеві друковані видання.  

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.