У Калуші школярам презентували екологічні казки14 лютого у двох школах, а саме початковій школі № 11 м. Калуша та с. Сівка Калуська представники Бюро УГКЦ з питань екології разом з працівниками Львівської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва мали цікаві зустрічі з учнями молодших класів на тему відповідальності за створений Богом світ.

Зустрічі відбувалися у вигляді презентацій трьох екологічних казок, які були видані стараннями Бюро УГКЦ з питань екології.

Презентували казки о. Олег Кобель, екореферент Стрийської єпархії УГКЦ та автор казки "Їжачок-рятівничок", про проблему підпалів,  та п. Ірина Дзуль, авторка казки "Блакитний скарб", про важливість води. Для дітей було представлено ще казку "Арчі", Катерини Єгорушкіної, в якій заторкнута проблема сортування сміття.

Тему сортування сміття та економного використання паперу розкривали також гості зі Львова. Оскільки 14 лютого є Всесвітнім днем дарування книжок, дехто з дітей отримав екологічну казку в подарунок за найактивнішу участь в обговоренні проблем підпалів, збереження води та сортування сміття. Інші діти отримали закладки з екологічними порадами. Також кілька дитячих видань було передано для шкільних бібліотек. 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.