У Полтаві греко-католики організували майстер-клас з виготовлення екопряника6 лютого у полтавському осередку Української Академії Лідерства пройшов майстер-клас з виготовлення та оформлення різдвяного пряника.

Організатор заходу — студенти Української Академії Лідерства та волонтери БФ «Всесвіт», парафіяни Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві.

Представниця Ліги греко-католицьких жінок у Полтаві Катерина Хайлова розповідає, що долучається до подібних кулінарних екоініціатив з великим натхненням:

— Дуже люблю кулінарну справу. Охоче долучаюся до різних ініціатив, які проходять за участі наших парафіян та які спрямовані на благодійність.

Уже у цю неділю, 10 лютого, греко-католики з полтавської молодіжної організації «Українська молодь — Христові» планують провести благодійний ярмарок. Виручені кошти з різдвяних пряників передадуть на працю з дітьми-сиротами та дітьми з полтавського Центру реабілітації з органічним ураженням центральної нервової системи.

Заступник директора БФ «Всесвіт» Ірина Верига розповідає, що полтавська церковна спільнота і далі планує організовувати благодійні ярмарки:

— Кожна благодійна справа, яку ми організовуємо силами нашої парафіяльної спільноти, спрямована на реалізацію нашої праці — соціального служіння для конкретних дітей нашого міста, зокрема для тих, яким наші священики надають душпастирську опіку.

Такі благодійні ярмарки при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ проходять не вперше. Подібний захід відбувався у грудні минулого року.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Прес-службу парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві