На Дніпропетровщині пройшла виставка малюнків, які змушують змінити свій спосіб життя

У м. Кам'янське, на Дніпропетровщині, відбувся показ кращих робіт щорічного екоконкурсу "Відповідальність за створіння" у номінації "Малюнок".

В рамках екологічних місій, виставка робіт була проведена на базі гімназії №39 та тривала з 1 по 5 жовтня.

Екологічне Бюро УГКЦ організувало дану виставку з метою привернення уваги до стану навколишнього середовища, для переосмислення поведінки та способу життя. У день відкриття учням було презентовано виставку, історію її виникнення та мету показу.

Референт Екобюро УГКЦ у Донецькому екзархаті о. Михайло Неїжмак зазначив, що малюнки на екологічну тематику, які вперше виставлені для огляду в навчальному закладі, відіграють надзвичайно важливу роль у житті учнів та стануть невід'ємною частиною навчального процесу, елементом виховання зрілої особистості. Від їхніх вчинків та способу життя залежить майбутній стан сотвореного Богом світу, тому ми маємо обов'язок навчати саме підростаюче покоління, яке вже завтра вступить у доросле життя.

Дану експозицію мали нагоду оглянути близько 700 учнів гімназії, а також виставку відвідали учні інших навчальних закладів міста.

Екологічне Бюро УГКЦ висловлює щиру подяку директору гімназії Занєгіній Сніжані Леонідівні за плідну співпрацю та розуміння, а також сприяння у проведенні виставки.

Нагадаємо, що малюнки на екотематику у формі виставки вже показані у Відні, Києві, Дніпрі та Кам'янському, а також будуть далі подорожувати містами України, збільшуючи любов та пошану людей до сотвореного світу та Творця.

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.