"Свято осені" – як подяка Творцеві за Його дари30 вересня 2018 року в Народному домі с. Добряни, Стрийської єпархії, відбувся еко-просвітницький захід «Свято осені». На запрошення дирекції на свято прибули екореферент Стрийської єпархії УГКЦ отець Олег Кобель, отець Володимир Сас, сотрудник церкви св. влкмч. Димитрія с. Добряни, представниці Союзу українок села, учні Добрянської основної школи та учасники молодіжної організації при Народному домі, християнська вокальна формація «Карм-Ель», бібліотека с. Добряни.

Спочатку було проведено виставку дарів осені та виставку виробів з природних матеріалів. Відтак слово взяв о. Олег Кобель, котрий розповів про особливий час творіння, який триває з 14 вересня по 14 жовтня.

Після спільної молитви до Бога Творця, о. Олег розповів про шкоду, яку приносять довкіллю підпали. Оскільки в залі було чимало діток, він для них презентував власну еко-казку на цю тему.

Після кількох пісенних виступів, прозвучала цікава доповідь п. Любові Лесів про дерева, які були посаджені в с. Добряни на згадку різноманітних подій: від вшанування дня народження великого Кобзаря до відзначення візиту блаж. Папи Івана-Павла ІІ в Україну.

Не менш цікавою була презентація молоді про найкрасивіші місця планети, які якнайкраще виявляють творчий задум Бога Отця. Цій темі також була присвячена виставка фото-робіт Божени Поливаної. На завершення в залі відбувся флешмоб «Молодь за чисте довкілля!», який окреслив наше важливе прагнення – берегти Боже створіння, наш спільний дім, рідну Землю!

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.