Інкубатор енергоефективності відкрили у БродахГолова комісії з питань екології Сокальсько-Жовківської єпархії о. Тарас Дзьоба спільно з о. Ярославом Цариком, який є духовним наставником Бродівської гімназії, взяв участь у відкритті класу енергоефективності.

«Сьогодні ми радіємо, що у місті Броди отримав життя такий чудовий проект. Це хороша нагода для молоді рости свідомими своєї відповідальності за світ і ресурси, які у ньому є, вчитися бути більш дружніми до довкілля», – наголосив у часі відкриття о. Тарас.

У рамках проекту «Енергоефективне врядування в Україні» у Бродівській гімназії ім. Івана Труша 28 вересня відбулося урочисте відкриття демонстраційного кабінету енергоефективності. Гімназія стала переможцем у мікропроекті «Інкубатор енергоощадності», яким передбачено придбання обладнання та матеріально-технічного забезпечення навчання факультативу «Основи енергозбереження».

Клас відкрито з метою підвищення рівня обізнаності учнів щодо енергоефективних технологій та альтернативних джерел енергії, підвищення рівня енергосвідомості, створення навичок енергозбереження з дитинства. Клас забезпечений приладами, які продемонструють школярам переваги запровадження енергоефективних технологій.

Прийшов священик-еколог не з порожніми руками, а зокрема від Бюро УГКЦ з питань екології для цього класу було передано: аератор (заощаджує воду, а відтак і енергоносії), видання «Екологічний дороговказ», авторства д-ра Володимира Шеремети, ЕкоТорбинку та інше.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.