Кілька слів про портал КІРІОС. Це - християнський портал, автори і працівники якого є представниками різних конфесій Української Церкви. Тому матеріали, які опубліковані на сайті, не відображають позиції якоїсь однієї конфесії, а мають на меті презентувати читачу широку картину подій в житті Церкви, релігії та суспільства - як в Україні, так і за кордоном. Опубліковані матеріали можуть не збігатися з особистими переконаннями редакції.

Тарас - адміністратор сайту

 

Адміністратор

Я - священик на ім'я Тарас. Ще в часи навчання в семінарії вирішив втілити ідею про поширення Слова Божого в мережі Інтернет. Ця ідея не одразу стала реальністю, пройшовши нелегкий і непростий шлях: і ось вона перед Вами, а, вірніше, на Ваших моніторах - наш Християнський портал "Кіріос"!

Надіюся, що кожен читач зможе почерпнути тут щось для душі.

Прагну розширити християнські ЗМІ, для чого шукаю однодумців і людей, які готові  допомогти!

 

 

Мовний редактор

Моє ім'я - Левко. За моїми плечима вже немало прожитих років. У т. ч., скажімо, свого часу був активістом Народного Руху України. А, загалом, за основною освітою і фахом - інженер-конструктор. Нині же - пенсіонер. Маю родину: дружину, двох дорослих одружених дітей, а від них - трьох онуків.

На Кіріос потрапив як автор декількох статей на християнську тематику, а невдовзі - отримав пропозицію стати мовним редактором рубрики Новин.

Одним із наріжних каменів мого духовно-релігійного світогляду є прагнення і бажання - по мірі власних сил і можливостей - сприяти тому, аби, зрештою, у сучасному Тілі Христовому, "щоб були всі одно" - з такою метою, "щоб увірував світ" у Сина Божого (Ів.17:21). "Увірував" і таким чином спасся.

 

Наші автори і дописувачі:

Іван Дутка (магістр богослов'я, аспірант Українського Католицького Університету)МарійкаНаталя Михайло ІринаІрина Барган

Перекладачі:

Роксолана АвдиковичОльга СопачоваНастя Рудська

Банківські реквізити для пожертви:

Інтернет гаманці webmoney: UAH - U389348874065; USD - Z409223552633