Папа Франциск дав старт реєстрації на ВДМ-2019Папа дав початок реєстрації на Всесвітні дні молоді. 11 лютого 2018 року Божого, у присутності юнаків і дівчат, зареєструвався як учасник молодіжного форуму. Це сталося перед віруючими, присутніми на площі, св. Петра на молитві "Ангел Господній",- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

"Сьогодні ми відкриваємо реєстрацію на Всесвітні дні молоді, які пройдуть в Панамі в січні 2019 р я, в присутності двох молодих людей, зараз реєструватимуся он-лайн за допомогою планшетному ПК. (...) Запрошую всіх молодих людей світу пережити з вірою та ентузіазмом цю подію ласки і братства, збираючись в Панамі або беручи участь в ній в своїх громадах ", - сказав понтифік.

34-ті Всесвітні дні молоді в Панамі пройдуть 22-27 січня 2019 року за девізом "Ось я, слуга Господа. Нехай мені згідно з словом твоїм "(Лк 1, 38). Традиційні дні в єпархіях, заплановані на 17-21 січня будуть організовані на території Панами, Коста-Ріки і Нікарагуа.

Перед тим, як увійти також архієпископ Панами Хосе-Домінго Ульyoа Менд'єта запросив молодих людей на форум в Центральну Америку. Ця подія, на його думку, має дати шанс молоді з усього світу познайомитися з життям своїх однолітків.

"Бідність, міграція, зловживання наркотиками і торгівля людьми - це явища, які впливають на наш регіон", - сказав ієрарх. Він вважає, що бідність не повинна сприйматися тільки як щось страшне і погане, вона може стати творчою силою, коли відповідає солідарності. Головними пунктами зустрічі архієпископ назвав збереження створіння, життєві обставини молоді та її покликання для майбутнього світу.