Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Харків: профанація святині і продаж пива поряд із храмомУ квітні 2016 р. на стінах колишньої каплиці Свято-Дмитрівського храму м. Харкова, в якій до 1929 р. ховали спочилих, з’явилося рекламне оголошення: «Магазин разливного пива». Невідомий бізнесмен викупив приміщення і вирішив перетворити його на пивний бар “Пивная лавка”,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на прес-службу ХПЄ УАПЦ(о).

Це обурило парафіян Свято-Дмитрівського храму, але вони вирішили спершу вдатися за допомогою до місцевої влади. Натомість адміністрація Холодногірського району Харкова відмовилася підтриматиХарків: профанація святині і продаж пива поряд із храмомзаконні вимоги парафіян про заборону профанації святині й продажу пива поряд із храмом. Одержавши листа за підписом заступника голови Холодногірської адміністрації, парафіяни зібралися 15 червня 2016 р. на нараду для обговорення дій на захист своєї християнської гідності.

Надійшли пропозиції допомоги від голів Харківського крайового братства апостола Андрія Первозваного Вадима Приходченка, обласних організацій ВО «Свобода» Ігоря Швайки, «Правого сектора» Юрія Пономаренка та ін.
Харків: профанація святині і продаж пива поряд із храмом