51 пленарне засідання Конференції РКЦ України (ВІДЕО)Сьогодні завершилось 51 пленарне засідання Конференції римо-католицьких єпископів України. До Вищої Духовної Семінарії в Брюховичах, з’їхалися римо-католицькі єпископи з усієї України та Криму. Обради тривали від 30 листопада 2018 року по 1 грудня.

На початку засідання єпископи зустрічалися з Апостольським Нунцієм в Україні архієпископом Клаудіо Ґуджеротті. Єпископи затвердили Звернення до вірних про початок Року шлюбу та сімʼї у 2019 році та Пастирське послання на свято Святої Родини 30 грудня 2018 року, в якому подану детальну інформацію щодо Конгресу родин 20-22 вересня 2019 року у Шаргороді та Вінниці.

Про діяльність засобів масової інформації доповіли директор радіо «Марія» о. Олексій Самсонов та директор Католицького Медіа-Центру о. Олександр OMI. Єпископ Едуард Кава OFM Conv представив ситуацію та проблеми чоловічих і жіночих монастирів, Єпископ Яцек Пиль ОМІ озвучив багато питань, які стосуються Літургійної комісії.

Наприкінці засідання Конференції відбулись вибори її комісій на новий п`ятирічний термін. Головою Конференції було обрано єпископа Броніслава Бернацького, ординарія Одесько- Сімферопольського, а його заступником - митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького, котрий подякував архіпастирям за співпрацю під час його головування. Генеральним секретарем Конференції знову став ординарій Луцький єпископ Віталій Скомаровський, а нотаріусом - єпископ- емерит Харківсько- Запорізький Мар`ян Бучек.