Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.

Благодійний обід до Всесвітнього дня бідних профінансував сам Папа Франциск через Акцію “Папа для України”. На святкування зібрались більше 170 людей, для яких вулиця стала домом. Також для всіх присутніх виступив Хор київського прокафедрального костелу святого Олександра  “Інспіратум” з камерною програмою. Після спільного обіду кожен отримав в подарунок теплі речі, набір для особистої гігієни та солодощі.  Після того - на всіх чекав показ фільму “Хатина”, знятий за бесцелером Уільяма Пола Янга.
 
«Коли святішого отця Франциска обрали на Папу, перше що він зробив – організував обід для бездомних. Зараз на території Ватикану теж є місце для тих хто немає де жити і вони там можуть переночувати. Там так само є туалети де можна прийняти душ, навіть є перукарня, де можна собі зголити бороду чи підстригтися.  Так само і тут, ви маєте можливість бути підтриманими і отримати допомогу» – сказав кардинал до присутніх в домі сестер місіонерок - «Я хотів би дуже подякувати сестрам і брату Себастьяну (керівник програми “Кухня для бездомних” Caritas-Spes Україна, ред.,), ім’я якого вже чув тут кілька разів, а також всім хто співпрацює і ділиться своєю любов’ю з потребуючими. Тут присутні сестри з різних частин світу і з Індії і з Естонії, але перед обличчям Бога, ми є всі братами і сестрами, незалежно хто якої національності. Ми є перед Богом братами і сестрами і ми повинні допомагати один одному взаємно» - підсумував кардинал Тарксон.

Благодійний обід до Всесвітнього дня бідних відбувся за співпраці Caritas-Spes Україна з сестрами Місіонерками любові та орденом місіонерів Облатів Непорочної Марії, який делегував брата Себастіана Янковського OMI для роботи в проекті “Кухня для бездомних”.

Нагадаємо: Папа Франциск два роки тому, щоб привернути увагу суспільства до потреб бідних людей, започаткував Всесвітній День убогих. Цьогорічним гаслом стали рядки з 34 псалму: “Ось увізвав бідний, і Господь вислухав його”.

Глава Католицької Церкви закликав: “Не бути глухими й байдужими до волання убогих і за прикладом Ісуса простягнути їм руку, бо в цьому – наш найбільший скарб у вічності”. Таке заохочення прозвучало з уст  сьогодні у проповіді з нагоди Всесвітнього дня убогих висловив Святіший Отець. 

В Києві на благодійному обіді в честь дня бідних був присутній - Його Еміненція Кардинал Пітер Кодво Аппіах Тарксон (Голова Дикастерії зі Сприяння Цілісному Людському розвитку Святого Престолу). Його Еміненцію Кардинала, окрім Підсекретаря Монсеньйора Сеґундо Техадо Муньоза, супроводжували Апостольський Нунцій Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті; Преосвященні Єпископи Католицької Церкви: Ян Собіло (Єпископ-Помічник Харківсько-Запорізький) та Едуард Кава (Єпископ-Помічник Львівський), які очолювали два етапи Акції «Папа для України»; Станіслав Широкорадюк (Єпископ Харківсько-Запорізький), Леон Дубравський (Єпископ Кам’янець-Подільський) та інші високодостойні гості.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на КМЦ.