У Львові традиційно відбувся Трідуум на честь бл. Якова Стрепи8 вересня, в урочистість Народження Пресвятої Діви Марії, від храму св. Антонія Падуанського у Львові, де традиційно відбувся Трідуум на честь бл. Якова Стрепи, його мощі вже восьмий раз процесійно перенесено вулицями міста до Митрополичої Базиліки. Молитовний хід і Святу Месу в катедрі очолив Архієпископ-сеньйор Дам’ян Зімонь з Катовіц, котрий виголосив проповідь.

Не зважаючи на дощову погоду, в урочистості взяли участь численне духовенство, монашество і вірні. Про підготовку і проведення цьогорічної процесії потурбувався Городоцький деканат. Як завжди, багато зусиль доклали семінаристи.

Перед початком Святої Літургії вітальні слова прозвучали на адресу іменників – Кардинала Мар’яна Яворського і присутнього Єпископа-сеньйора Мар’яна Бучека.

Разом з Архієпископом Дам’яном Зімонем співлужили Архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький та його Єпископи-помічники Леон Малий і Едуард Кава, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії отець-інфулат Юзеф Павлічек.

Під час процесії вулицями Львова та Святої Меси в катедрі учасники урочистості просили про благословення для всіх жителів Львова та про мир для України.

Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував Архієпископу Дам’яну Зімоню за багатолітню допомогу Львівській Архідієцезії та очолювання сьогоднішньої урочистості.

Групі заслужених мирян Архієпископ Мечислав Мокшицький вручив Медалі бл. Якова Стрепи, а групі дітей – подарунки за участь у мистецькому конкурсі про життя бл. Якова Стрепу.

Учасники ХVII Дієцезіального Дня Молоді підготували мистецьку програму, з якою виступили на площі перед головним входом до катедри.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkc.lviv.ua