У Митрополичій Курії відкрито виставку „Прихована гармонія Дунаєва»4 вересня у Львівській Митрополичій Курії архієпископ Мечислав Мокшицький відкрив виставку «Прихована гармонія Дунаєва", в експозиції якої представлено 16 живописних і графічних робіт студентів Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецва ім. І. Труша та Львівської Національної академії мистецтв. Це творчий здобуток пленеру, який ГО «КонтрФорс» організувало під час цьогорічної міжнародної конференції «Дунаївські Зустрічі» в парафії св. Станіслава у Дунаєві, що в Перемишлянському районі на Львівщині. 

Митрополит висловив вдячність організаторам і всім учасникам цього мистецького заходу, який привертає увагу до духовних скарбів на наших теренах. 

Під час церемонії відкриття виставки виступили проректор Львівської Національної академії мистецтв професор Роман Яців, директор Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецва ім. І. Труша Ольга Коцовська, президент ГО Анна Коржева, о. Юзеф Куц.

У відкритті виставки взяли єпископи-помічники Леон Малий і Едуард Кава, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, працівники Митрополичої Курії, а також львівські письменники, художники, мистецтвознавці та представники громадської міста Львова. Гості мали теж можливість оглянути Музей Львівської Архідієцезії.

Виставка триватиме до 29 листопада. Вхід на виставку вільний.

Це вже друга виставка студентських робіт, яку в Митрополичій Курії організувало ГО «КонтрФорс». Попередня була присвячена порятунку зруйнованого храму в Соколівці.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkclvivua.