Директор Всеукраїнського бюро у справах душпастирствРелігійні конфесії та громадськість Львівщини готуються до першого обласного Форуму сім’ї

13 вересня у Львові відбудеться перший обласний форум «Українська сім'я: виклики і завдання». Захід об’єднає представників влади, громадських і релігійних організацій, освітян, медиків, психологів, журналістів і сімейних активістів. Його мета – залучити громадськість і релігійні організації до спільного формування державної сімейної політики регіону.

Учасники обговорять сімейне законодавство, потенціал релігійних спільнот у розбудові інституту сім’ї, виклики гендерної ідеології, досвід громадських організацій у підтримці кризових сімей і сімей переселенців, жіноче лідерство в контексті сімейних цінностей, сексуальну освіту в школах та багато інших актуальних питань.

Серед спікерів Форуму – отець Ігор Бойко, доктор морального богослов'я, ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ (про ґендерну ідеологію, виклики й завдання в біоетичному аспекті); Уляна Оксенюк – володарка титулу «Місіс Відкритий світ Україна 2018», юрист з питань сімейного права (про відповідальне батьківство); Максим Бондаренко –учасник міжнародного руху Tato.net (про інтеграційну модель Центрів підтримки сімей в умовах військового конфлікту); Людмила Гридковець – завідувач кафедри психології та педагогіки Київського інституту бізнесу й технологій (про формування психосексуальної культури молоді) і Юрій Підлісний – доктор філософії, завідувач кафедри політичних наук, керівник програми «Етика-політика-економіка» УКУ (про нормотворчі процеси в контексті інституту сім’ї).

У другій частині Форуму відбуватимуться дискусії в тематичних секціях, серед яких розмова про потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї. Одним із спікерів цієї дискусії стане отець Романа Лаба, директор Всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при єпископаті РКЦ.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на КМЦ.