Репортаж з Ірландії: Всесвітній з’їзд сімейУ вівторок, 21 серпня 2018 року, о 19:00 за місцевим часом у Дубліні (Ірландія) розпочалася спільною молитвою Всесвітня зустріч сімей. Зустріч відбувається під гаслом «The Gospel of the Family: joy to the world» – «Євангеліє сім’ї – радість для світу».

Делегацію України в Ірландії  очолює єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович, на Всесвітній зустрічі сімей перебуває також католицьке подружжя Леонард та Вікторія Зігерти.

З побутових моментів вони відмічають високий рівень організації форуму. Від самого аеропорту вони зустрічають приязне ставлення до себе. Реагуючи на кепки  з українською символікою, до Зігертів підходять делегації різних країн, щоби познайомитися і ближче поспілкуватися.

“Ірландія зустріла похолодою та дощем, однак ми не втрачаємо часу і знайомимося з територією заходу, зустріли давніх знайомих із Польщі зі спільноти Домашньої Церкви.

Територія поділена на сектори і зони, в яких за поміччю мапи легко орієнтуватись. Одночасно в різних зонах проходять панельні доповіді/дискусії різної тематики, але об’єднаної в сьогоднішньому дні провідною темою є ВІРА.

В першій половині дня ми відвідали дві панельні доповіді. Одна з них була присвячена подружній духовності в Юдейсько-Християнській традиції.

Серед доповідачів були кардинал Christoph Schonborn, Архиєпископ Michael Jackson, ректор православного монастиря в Дубліні Михайло Насонов, Rabbi Zelman S.Lent.

Побували на панелі щодо допомоги сім’ям з особливими потребами. Особливо вразила доповідь Michael Gannon, молодого чоловіка з синдромом Дауна, котрий сам свідчив про свої етапи зростання, навернення до віри, та віднайдення сенсу його приходу в цей світ.

Окрім того, що він видав дві книги, він займає активну позицію в житті і підсумком його доповіді були слова звернення: «Припиніть дивитись на синдром Дауна, дивіться на людину, ми такі самі, як усі навколо нас, ми живемо на повну, слідуємо за мріями і послуговуємося своїми талантами».

 Вершиною дня була Свята Месса, котру очолював Кардинал Oswald Gracias Архиєпископ Бомбею, Індія”.

Фото: СКГ

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rodyna.org.ua