На Тернопіллі католики і православні разом вшанували Діву МаріюПарафію Внебовзяття Діви Марії в Ридодубах на Тернопільщині кілька тижнів готували до храмового свята. На урочистості 15 серпня навколо вівтаря католицької святині зібралися християни різних конфесій,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Львівська архідієцезія.

15 серпня о 10-й годині в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії відсвяткували ми Храмове Свято. Святу Месу очолив вікарій парафії отець Тадеуш Легович, із яким співслужили греко-католицький священимк Мар’ян Лемчук і отець Юстиніан із ордену францисканців Греко-Католицької Церкви, адміністратор храму Василія Великого у Львові-Сихові, який також виголосив проповідь. До молитви долучилися сестра служебниця родом із Білого Потоку, вірні греко-католицької та православної парафій у Ридодубах, парафіяни з Білобожниці, Хомяківки, Білого Потоку, Семаківців.

Упродовж кількох тижнів парафія готувалася до храмового свята. Віряни малювали огорожу, косили траву, прибирали у храмі, хотіли, щоб усе було якнайгарніше. І навіть коли приходили змучені з роботи, то все одно бігли вечорами, щоб іще щось зробити біля храму. 

«Дякую вірним із Ридодубів за гарну підготовку храму до святкування, а родині Тхоровських із – Білобожниці за дар для храму: золотий орнат, у якому була відправлена Євхаристія, білу стулу і пояс», – сказав отець Тадеуш Леговіч.