Архиєпископ Мечислав Мокшицький подякував Лицарям Колумба за підтримку народу УкраїниЯк повідомляв Християнський портал КІРІОС, розпочалася 136 Найвища Конвенція Лицарів Колумба. Вперше Україну визначили окремим територіальним регіоном діяльності організації.

В американському Балтіморі відкрилася 136-а Найвища Конвенція Лицарів Колумба. Участь у ній бере і Архиєпископ Львівський Мечислав Мокшицький.  Звертаючись до поважного зібрання він дякував за допомогу ордену українським католикам і не тільки:

"Я хочу висловити свою вдячність за всю підтримку народу України від Лицарів Колумба та за присутність Ордену в нашій країні" аєп М. Мокшицький.

Митрополит, також, привітав братів-лицарів з України з новим Національним статусом та подякував  братам-лицарям з Польщі, які підтримали розвиток Ордену в Україні.

"Лицарі Колумба служать прикладом того, що означає бути католицьким чоловіком, батьком, вірним та добрим громадянином. У ці перші кілька років лицарі зробили чудеса в Україні, і я знаю, що наступні роки будуть ще більш плідними" аєп М. Мокшицький.

Нехай Бог благословить всіх тих, хто тут сьогодні, і нехай Він благословить Лицарів Колумба через заступництво Святого Івана Павла II - завершив свою промову голова Львівської Архідієцезії.

Лицарі Колумба - це міжнародна католицька чоловіча організація. Вона веде свою діяльність на території низки країн і нараховує майже 2 млн братів. Засадами Лицарів Колумба є: милосердя, єдність, братерство і патріотизм. Орден заснував священик о. Майкл Мак-Ґівні. У 1882 році він американському Нью Гевені згромадив групу чоловіків. 

Початковою метою братства була взаємна підтримка спільноти та допомога іммігрантам-католикам з низьким рівнем прибутків. Згодом воно перетворилося на братську спільноту, яка прагнула забезпечити благодійні послуги, сприяти католицькій освіті й активно захищати католицтво в різних країнах. 

15 березня 2008 року папа Бенедикт XVI затвердив декрет про героїчність чеснот Слуги Божого  отця Майкла Мак-Ґівні.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkclvivua.