Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Пастор з 30 вірянами врятувався в молитовному домі під час страшної пожежі в КаліфорніїПастор з 30 вірянами дивом врятувався в молитовному домі під час страшної пожежі в Каліфорнії (США), коли всі будівлі навколо були миттєво знищені вогнем, і вдалося вціліти тільки людям, що знайшли притулок в храмі, повідомляє christiantoday.

Дуг Краудер (Doug Crowder), пастор баптистського храму в містечку Magalia Pines, повідав журналістам видання Baptist Press чудову історію свого порятунку з 30 одновірцями, коли на містечко обрушився вогненний смерч великої пожежі Camp Fire, який вже вважається одним з найстрашніших в історії штату Каліфорнія .

Багато парафіян і жителі міста зібралися в той день на паркувальному майданчику поблизу храму, готуючись утікати від вогню, коли несподівано, за словами священика, «навколишній ліс буквально вибухнув вогнем. Відразу слідом за тим вибухнув і ресторан Subway на іншій стороні вулиці, і вони раптом усвідомили, що оточені з усіх боків, захоплені в полон вогненним смерчем ».

Люди кинулися в храм, і звідти в жаху і безпорадності спостерігали з вікон, як вогонь безжально поглинає сусідні будинки. У якийсь момент з оглушливим гуркотом вибухнули тисячі галонів скрапленого пропану в магазині промтоварів поблизу храму. На наступний ранок, за словами пастора Краудера, коли люди наважилися виглянути назовні, вони побачили, що вогонь знищив все навколо. При цьому ніхто з людей, які знайшли притулок в храмі, «не отримав жодної подряпини».

Більшості жителів Magalia Pines і сусіднього містечка Paradise вдалося втекти заздалегідь, але пастор Краудер тягнув до останнього, намагаючись надати допомогу у від'їзді престарілим, безпритульним і багатьом іншим, які не здатні самостійно виїхати з міста з різних причин. Власний будинок пастора при храмі повністю згорів, як і будинки багатьох єдиновірців в конгрегації (за першими підрахунками, погорільців не менше трьох чвертей в складі конгрегації). Храм виявився єдиною будівлею, уцілілою в містечку, і зараз він пристосований для розміщення пожежних бригад.

За словами Краудер, «потрібно багато років», щоб на цьому місці знову виросло місто. «Однак, як би не склалася доля нашого міста далі, - підкреслив пастор Краудер, - наш храм буде як і раніше височіти тут, і буде виконувати свою духовну місію». Найближчим часом керівництво храму планує розподіляти допомогу погорільцям, що надходить від Конвенції південних баптистських спільнот Каліфорнії через її добровільну службу допомоги жертвам стихійних лих.

Чарльз Вудс (Charles Woods), директор місій місцевої Асоціації баптистських спільнот округу Sierra Butte, повідомив в інтерв'ю виданню BP, що в окрузі пожежа Camp Fire захопила не меньше трьох баптистських храмів, причому від вогню загинув, як мінімум, один прихожанин. При цьому всі храми встояли, хоча дома пасторів і багатьох жителів були знищені вогнем.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю.