В Алжирі повторно відкрили 3 храми, які раніше були закриті владоюДва храми в вилайеті Оран на північному заході Алжиру були закриті в лютому, після того як влада заявила, що у них немає офіційного дозволу, а храм в Айн-ель-Тюрк була закрита ще з листопада 2017 під приводом того, що її книжковий магазин нібито використовувався для "незаконного видання Євангелій і євангелізаційних публікацій".

"Це повторне відкриття було без жодних умов. Хвала Господу! - сказав наш місцевий контакт. - Ми вдячні за вашу постійну молитовну підтримку ".

В останні місяці влада Алжиру посилила тиск на християн, створили комітет для "перевірки техніки безпеки" храмів, а також організували поліцейські обшуки і судові переслідування за зберігання Біблій і християнських матеріалів. Християн в Алжирі налічується багато десятків тисяч. Християни можуть вільно проводити богослужіння, однак молитовні будівлі повинні мати офіційний дозвіл, який дуже непросто отримати.

Дякуйте Богові за те, що влада Алжиру дозволили храмам знову відкритися. Моліться про те, щоб це було не тимчасовим явищем, але сигналом того, що утиски християн, що почалися в листопаді минулого року, тепер припиняються.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на CNL та opendoorsorgza.