Пастор-євангелик і п'ять членів його сім'ї вбиті в НікарагуаПастор і п'ять членів його сім'ї вбиті в Нікарагуа. Воєнізовані сили атакували будинок євангельського лідера, застосувавши «коктейлі Молотова» після того, як він відмовився дозволити снайперам використовувати будівлю для придушення антиурядових протестів, повідомляє видання evangelicalfocus.com з посиланням на Actualidad Evangélica.

Глибоко соціально-політична криза в Нікарагуа привела до загибелі майже 200 осіб, починаючи з середини квітня цього року.

Євангельський пастор, його дружина і ще чотири члени сім'ї (в тому числі - двоє дітей) були вбиті членами провладного воєнізованого угрупування. Вони закидали «коктейлями Молотова» будинок пастора і в результаті спалили його. Пастор Оскар Веласкес Павон (Óscar Velásquez Pavón) і його дружина Маріца Лопес (Maritza López) відмовилися відкрити свій будинок представникам сандіністських воєнізованих сил, які підтримують президента Даніеля Ортегу в ході зіткнень з опозиційними угрупованнями по всій країні.

Представники сандинистів нібито хотіли використовувати третій поверх будинку християнської сім'ї, щоб снайпери стріляли звідти по учасниках запланованої демонстрації опозиції, яка повинна була пройти по сусідству.

Воєнізована група підпалила будинок, коли вісім чоловік перебували всередині. Жертвами підпалу стали сам пастор Веласкес, його дружина Маріца, син Альфредо, невістка Мерседес і внуки Матіас (3 місяці) і Дарьелі (3 роки). Два інших члена сім'ї змогли вирватися з дому,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю.

Родичі, члени Євангелічної спільноти і друзі оплакують убитих пастора і членів його сім'ї. У неділю, 17 червня 2018 р спільнота «Християнський центр апостольського служіння» в Беллу-Оризонте служила заупокійну молитву за загиблими і закликала до торжества правосуддя.

Нікарагуа переживає важку кризу після невдалої реформи системи соціального забезпечення, яка спонукала до протестів проти президента Ортеги, який перебуває при владі вже 11 років.