Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

В Індії натовп індуїстів побив протестантського пастора і членів громадиВ Індії натовп розлючених індуїстів напав на 3 християн, запідозривши їх у наверненні місцевих жителів в християнство. За повідомленнями persecution.org, напад стався в м Мумбаї, коли пастор і двоє членів громади поширювали християнську літературу на вулицях районів Кхаргар і Талоджа.

45-річний пастор Прашант Бхатнагар був доставлений у в'язницю. Один з тих, що з ним християн потрапив до лікарні, описує подію The Times of India.

Громаді продовжують загрожувати насильством, якщо євангелізація на вулицях міста не буде припинена.

Згідно з інформацією Maharashtra Minorities Commission, пастор Бхатнагар був жорстоко побитий і без свідомості кинутий на вулиці в Талоджа. Один з нападників помочився на нього. У госпіталь його доставили перехожі. Зам. голови Maharashtra Minorities Commission Аврам Мата закликав владу заарештувати винуватців інциденту.

Поліцейська дільниця Кхаргара зареєструвала скарги проти образи релігійних почуттів, незаконного позбавлення волі, образи жінки, злочинного залякування, заподіяння шкоди із застосуванням зброї,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю.