Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

У Росії за місіонерську діяльність заарештували студента з Гани1 серпня суд Московського районна міста Твері (Росія) визнав винним у скоєнні незаконної місіонерської діяльності студентом-християнином з Гани Туа Ебенезер Квадво,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на invictoryсom .

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook адвокат «Слов'янського право вого центру» Костянтин Андрєєв,суд призначив студенту адміністративне покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 000 рублів (770 доларів США - прим. Ред.) Без адміністративного видворення за межі Російської Федерації. Доказом вини , накинутого судом ,став про те, що студент, перебуваючи на території орендованого ним на кілька годин басейну, здійснював релігійні обряди (в тому числі хрещення), чим порушив закон про місіонерську діяльність.

Крім справи про місіонерську діяльність, суд також звинуватив Туа Ебенезер Квадво в порушення правил в'їзду в країну і призначив л йому штраф в розмірі 5 000рублів.

« В порушення всіх мислимих норм, студента в наручниках привезли в ОВС, де незаконно позбавили волі і доставили в суд тільки до кінця другого дня », - підкреслив Костянтин Андрєєв.

« Згідно зі статтею 28 Конституції Російської Федерації:" Кожному гарантується свобода совісті, свобода віросповідання, включаючи право сповідати індивідуально або спільно з іншими будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, вільно вибирати, мати і поширювати релігійні й інші переконання і діяти відповідно до них "» , - повідомив правозахисник .

Він також зазначив, що відповідно до російського законодавства, іноземні громадяни , які законно перебувають на території Россі і , користуються правом на свободу совісті і свободу віросповідання нарівні з громадянами РФ .

« Реалізуючи своє конституційне право на віросповідання поза рамками релігійного об'єднання громадянин за визначенням не може здійснювати місіонерської діяльності », - заявив Андрєєв.

За його словами, суд зробив помилковий висновок , звинувативши студента в зміні мети свого перебування в Російській Федерації .

« Здійснення релігійних обрядів іноземним студентом у вільний від навчання час не може бути доказом зміни ним мети в'їзду та перебування на території Російської Федерації », - підсумував Костянтин Андрєєв .

На даний момент захистом і оскарженням винесених щодо затриманого африканського студента постанов займаються адвокати «Слов'янського правового центру», призначені керуючим партнером бюро Володимиром Рахівським .