Життя у кольорі…Колір у житті. Барви…Палітра різнобарв’я! Всюди... Чи не хочеться тобі так думати про своє життя, наче це райдужна веселка, на якій гойдаються твої мрії, ідеї, сподівання і надії? Спробуй використовувати таку фразу як « Із веселкою в кишені…» ( Б.Фереро) на щодень! Прокидаючись вранці, подумай радше про те, що сьогодні Бог може тобі подарувати, чого навчити і що показати, ніж наперед переживати про ще не почату роботу чи навчання, зустріч з колегами. Варто поселити з самого ранку в серці думку про радість, бажання дивитись на світ, що вирує довкола, очима повними віри…Віри у красу і колорит свого життя!

У буремності доріг буває складно роздивитись чіткість яскравих контурів, та й взагалі основних рис, які малює нам Бог своїми мистецькими пензлями, старанно виводячи кожну лінію. Саме так, адже Господь неперевершений Художник! Він бажає, щоб з Його поміччю та благословенням ми стали Його талановитими «протеже» у малюванні своїх стежок.

Як ви думаєте, (мені так цікаво) чим нам варто наситити своє життя, щоби воно було в кольорі?

Які тони, фон і мелодію обрати? Але думаю в кожного з нас буде своя особлива палітра фантазій, правда ж? Однак, ми можемо об’єднати окремі картинки життя у великий мистецький спільний твір із гаслом « Колір життя в образі Чуда», або ж « Карнавали яскравих миттєвостей, дарованих Небом»… Нам треба бути там, де нетлінно горять бажання яскраво жити…

Це може бути все що завгодно! Все що є добрим і пізнавальним: добрі зустрічі у добрих місцях, гарна музика із приємними фантазіями, перегляд цікавої стрічки, мелодійний спів і танці, щира фотографія, захоплююча книга і палка розмова. Але нехай у цих захопленнях завжди витає Дух Божий! Так щоб це було довершено і захоплююче для тебе, а для Бога мило! Інакше кажучи, жити так, щоб ми могли при наших зустрічах з іншими людьми, показати що фарби життя не всохнуть доти, доки ти хочеш вірити у чудо і буяння життя. Доки бажатимеш пізнавати світ довкола у спокійних радісних тонах, що звеселять тебе!

Обери кольори життя, багато кольорів, обери веселку, обери радість! Не затьмарюй себе поганим настроєм і сумнівами. Довірся молитві! Навіть якщо сіра хмарка припливе часом, знай! За нею все одно буде веселка!

Для кращого кольорового настрою ще напишу дещо файне: «Прийшов Чоловік і залишив тобі можливість розмалювати світ. Що ти зробив зі своїми кольоровими крейдочками»? (Б. Фереро)

Саме ці слова мене і надихнули…Поки в світі живу, поки сильна і бадьора, повна бажання – хочу малювати любов’ю, красою і добром! Зараз, як ніколи я свідома цього! Давайте разом розфарбовувати життя і цим ділитись! Малювати своїми талантами, так щоб і інші могли з ними познайомитись!

Нехай Матір Божа нам допоможе торкнутись основного Кольору життя, малюючи з нами!=))

Анастасія Колосовська